Parki Narodowe PN SŁOWIŃSKI PN NAJNOWSZE INFORMACJE
Słowińskie Skarby

W lipcu zapraszamy Wszystkich zwiedzających Słowiński Park Narodowy do Muzeum Przyrodniczego w Smołdzinie, gdzie prezentowana jest wystawa fotografii Pana Dariusza Przybyły.

 

Autor od urodzenia mieszka w Tychach. Jest emerytowanym górnikiem. Przez całe życie związany jest z pięknem i naturą Górnego Śląska. Należy do Związku Polskich Fotografów Przyrody - Okręgu Śląskiego. Specyfika wykonywanej pracy zawodowej legła u podstaw tęsknoty i wrażliwości na świat przyrody, jego barw i unikatowości. Fotografia stała się środkiem wyrazu oraz pomostem, za pomocą którego Autor komunikuje się ze światem zewnętrznym. Poprzez fotografię Autor wyraża swoje emocje, zainteresowania, po prostu to "co w duszy gra".

W swojej wędrówce z aparatem fotograficznym Pan Dariusz Przybyła nie omija żadnego tematu przyrodniczego. Nieustannie towarzyszy mu zachwyt nad magią krajobrazu, jak i jego komponentów - roślin i zwierząt. 
Podróżując po Polsce, zachwyca się jej urodą i bogactwem przyrodniczym. Przystankiem, który okazał się niesłabnącą inspiracją, jest Słowiński Park Narodowy.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Budowa wspólnej platformy wymiany informacji oraz systemu szkoleń zawodowych w patkach narodowych

Stronę wyświetlono: 2533643 Projekt i realizacja: PADO