Parki Narodowe Aktualności NAJNOWSZE INFORMACJE
Najnowsze informacje

Woliński Park Narodowy zaprasza do wzięcia udziału w cyklu warsztatów ekologicznych połączonych z konkursem fotograficznym „Dzika przyroda w obiektywie” organizowanych w ramach działalności edukacyjnej WPN.

Minister Środowiska na spotkaniu z pracownikami PNBT

Dziś, w ostatni dzień roku szkolnego 2013/2014, Technikum Leśne w Tucholi gościło Ministra Środowiska Macieja Grabowskiego. Była to okazja, również dla pracowników Parku Narodowego „Bory Tucholskie”, by spotkać się z Panem Ministrem.

Niedzielne spotkanie z Parkiem

Już od kilku lat Park Narodowy „Bory Tucholskie” jest organizatorem warsztatów dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz ich opiekunów.
Warsztaty odbyły się w minioną niedzielę tj. 8 czerwca 2014 roku.

VIII Wiosenny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej

Dnia 15 maja 2014 roku w siedzibie Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Charzykowach odbył się drugi etap VIII Wiosennego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej. Konkurs przeznaczony był dla dzieci sześcio- i siedmioletnich z powiatu chojnickiego.

Dla przetrwania gatunku

W ostatni czwartek kwietnia (tj. 24.04.2014r.) w siedzibie Parku Narodowego „Bory Tucholskie” gościliśmy niezwykłego gościa Pana dr. hab. prof. UG Piotra Rutkowskiego, który poprowadził wykład z cyklu Czwartkowe spotkania z przyrodą.

„Przyroda z bliska” – warsztaty mikroskopowania dla uczniów lokalnych szkół.

Zapraszamy nauczycieli i uczniów szkół z terenów gmin: Międzyzdroje, Dziwnów i Wolin oraz z miasta Świnoujście do wzięcia udziału w warsztatach organizowanych przez Woliński Park Narodowy.

Rozmowy o turystyce w Parku

W ostatni wtorek (15 kwietnia) w siedzibie Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Charzykowach odbyło się spotkanie, którego głównym celem była prezentacja działań z zakresu turystyki podejmowana przez Park jak również dyskusja nad problemami związanymi z rozwojem turystyki w regionie.

Dlaczego ptaki latają?

W niedzielę, 6 kwietnia 2014r., w siedzibie Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Charzykowach odbyło się pierwsze w tym roku Niedzielne spotkanie z Parkiem.

Ortografia w przyrodzie

Dnia 11 kwietnia 2014r. w siedzibie Parku Narodowego „Bory Tucholskie” w Charzykowach odbyło się uroczyste rozdanie nagród zwycięzcom XIII Powiatowego Konkursu Humanistyczno - Przyrodniczego „Ortografia w przyrodzie”.

DLA ROZWOJU INFRASTRUKTURY I ŚRODOWISKA

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

Budowa wspólnej platformy wymiany informacji oraz systemu szkoleń zawodowych w patkach narodowych

Stronę wyświetlono: 1758478 Projekt i realizacja: PADO